UNI-Spray 418 zraszacz statyczny - dysza 18 VAN - Rain Bird

13,24 zł
  • Zraszacz statyczny UNI-Spray 418, dysza 18 VAN , Rain Bird

Zraszacz statyczny Uni-Spray 418 Rain Bird


Zraszacz statyczny Uni-Spray 418 Rain Bird  to urządzenie z funkcją wynurzania idealne do nawadniania niewielkich obszarów. Zainstalowano w nim dyszę 18 VAN z możliwością regulacji sektora nawadniania w zakresie od 0 do 360 stopni. Pozwala to na precyzyjne podlanie także urozmaiconych i nieregularnych obszarów, takich jak na przykład krzewy. Wynurzenie zraszacza: 10 cm.

Zraszacz jest elementem serii Uni-Spray. Wykonany jest z mocnego tworzywa ABS i posiada trwałą sprężynę zwrotną ze stali nierdzewnej. Zasięg i natężenie przepływu można regulować przy pomocy śrubki. Podczas pracy ciśnienie wodne uruchamia uszczelkę powierzchniową, która eliminuje nadmierny przepływ oraz ogranicza dostawanie się zanieczyszczeń. Modele Uni-Spray posiadają opcję wmontowania zaworu STOP typu SAM, który zamyka zraszanie przy różnicy poziomu do 1,5 m. Zraszacz posiada gwint F (wewnętrzny) 1/2". Pasuje do przyłączy z gwintem M 1/2".

Zraszacz Uni-Spray nawadnia teren na powierzchni, a promień podlewania zależy od danej dyszy. Zraszacz bardzo dobrze rozbija strugi wody zapewniając równomierne nawadnianie obszaru o kształcie regulowanym 90-180-270-360 stopni. Kąt pracy oraz promień zraszania dyszy można regulować wygodnym pokrętłem. Urządzenie jest łatwe w montażu.
    Kompleksowy zestaw – zraszacz z zamontowaną dyszą,
    Wynurzany – podczas pracy wynurza się nad powierzchnię gruntu,
    Prosty w użyciu – wygodna regulacja sektora pracy,
    Funkcjonalny – można rozbudować go o dodatkowe funkcje.UNI418

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Related products

12 innych produktów w tej samej kategorii