UNI-Spray 415 zraszacz statyczny - dysza 15 VAN - Rain Bird

13,24 zł

Zraszacz statyczny UNI-Spray 415, dysza 15 VAN, Rain Bird

Zraszacz statyczny Uni-Spray 415 Rain Bird

Zraszacz statyczny Uni-Spray 415 Rain Bird  to urządzenie z funkcją wynurzania idealne do nawadniania niewielkich obszarów. Zainstalowano w nim dyszę 15 VAN z możliwością regulacji sektora nawadniania w zakresie od 0 do 360 stopni. Pozwala to na precyzyjne podlanie także urozmaiconych i nieregularnych obszarów, takich jak na przykład krzewy. Wynurzenie zraszacza: 10 cm.

Zraszacz jest elementem serii Uni-Spray. Wykonany jest z mocnego tworzywa ABS i posiada trwałą sprężynę zwrotną ze stali nierdzewnej. Zasięg i natężenie przepływu można regulować przy pomocy śrubki. Podczas pracy ciśnienie wodne uruchamia uszczelkę powierzchniową, która eliminuje nadmierny przepływ oraz ogranicza dostawanie się zanieczyszczeń. Modele Uni-Spray posiadają opcję wmontowania zaworu STOP typu SAM, który zamyka zraszanie przy różnicy poziomu do 1,5 m. Zraszacz pasuje do przyłączy z gwintem wewn. o śr. 1/2 cala.

Zraszacz Uni-Spray nawadnia teren na powierzchni gleby, a promień podlewania zależy od danej dyszy. Zraszacz bardzo dobrze rozbija strugi wody, zapewniając równomierne nawadnianie obszaru o kształcie regulowanym 90-180-270-360 stopni. Kąt pracy oraz promień zraszania dyszy można regulować wygodnym pokrętłem. Urządzenie jest łatwe w montażu.


  • Kompleksowy zestaw – zraszacz z zamontowaną dyszą,
  • Wynurzalny – podczas pracy wynurza się nad powierzchnię gruntu,
  • Prosty w użyciu – wygodna regulacja sektora pracy,
  • Funkcjonalny – można rozbudować go o dodatkowe funkcje


UNI415

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Related products

12 innych produktów w tej samej kategorii