UNI-Spray 412 zraszacz statyczny - dysza 12 VAN - Rain Bird

13,24 zł

Zraszacz statyczny UNI-Spray 412, dysza 12 VAN, Rain Bird

Zraszacz statyczny Uni-Spray 412 Rain Bird

 
Zraszacz statyczny Uni-Spray 412 Rain Bird  to urządzenie z funkcją wynurzania idealne do nawadniania niewielkich obszarów. Zainstalowano w nim dyszę 12 VAN z możliwością regulacji sektora nawadniania w zakresie od 0 do 360 stopni. Pozwala to na precyzyjne podlanie także urozmaiconych i nieregularnych obszarów, takich jak na przykład krzewy. Wynurzenie zraszacza: 10 cm.
Zraszacz jest elementem serii Uni-Spray. Wykonany jest z mocnego tworzywa ABS i posiada trwałą sprężynę zwrotną ze stali nierdzewnej. Zasięg i natężenie przepływu można regulować przy pomocy śrubki. Podczas pracy ciśnienie wodne uruchamia uszczelkę powierzchniową, która eliminuje nadmierny przepływ oraz ogranicza dostawanie się zanieczyszczeń. Modele Uni-Spray posiadają opcję wmontowania zaworu STOP typu SAM, który zamyka zraszanie przy różnicy poziomu do 1,5 m. Zraszacz pasuje do przyłączy z gwintem wewn. o śr. 1/2 cala.
Zraszacz Uni-Spray 412 nawadnia teren na powierzchni gleby, a promień podlewania wynosi od 2,7 do maks. 3,7 m. Zraszacz bardzo dobrze rozbija strugi wody zapewniając równomierne nawadnianie obszaru o kształcie pełnego koła 360 stopni. Kąt pracy oraz promień zraszania dyszy można regulować wygodnym pokrętłem. Urządzenie jest łatwe w montażu.  • Kompleksowy zestaw – zraszacz z zamontowaną dyszą,
  • Wynurzalny – podczas pracy wynurza się nad powierzchnię gruntu,
  • Prosty w użyciu – wygodna regulacja sektora pracy,
  • Funkcjonalny – można rozbudować go o dodatkowe funkcje.


Dysza o zmiennym sektorze (VAN):

12

Długość dyszy:

15cm

Wynurzenie:

10cm/4''

Średnica zewnętrzna:

31mm

Ciśnienie robocze (bar):

1,0-2,1bar

Promień zraszania:

2,1-5,5m

Rodzaj gwintu:

wewnętrzny

Średnica gwintu:

1/2''

Dodatkowe informacje:

Wykonane z plastiku i stali nierdzewnej
UNI412

Pliki do pobrania

Man sprayheads

Pliki do pobrania (357.47KB)

Brak recenzji użytkowników.

Related products

12 innych produktów w tej samej kategorii