• Obecnie brak na stanie - czekamy na dostawę

10X PUŁAPKA FEROMONOWA, LEP NA MOLE SPOŻYWCZE BROS

40,64 zł

Feromony, pułapka, lep na mole spożywcze - zestaw 10szt

Obecnie brak na stanie - czekamy na dostawę

Zestaw zawiera 10 sztuk.

Bezwonny lep do monitorowania obecności moli spożywczych poprzez ich odławianie w pomieszczeniach takich jak kuchnie, spiżarnie i magazyny oraz bezpośrednio w szafach z produktami spożywczymi.

Monitorowanie obecności moli spożywczych możliwe jest dzięki dodatkowi feromonu, który skutecznie wabi dorosłe samce do pułapki. Pozwala to na wczesne wykrycie obecności tych owadów w pomieszczeniu i ocenę ich liczby. Obserwacja przyklejonych do pułapki moli umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu odpowiedniego środka biobójczego celem ich zwalczania. Jeden lep działa w naturalny sposób aż do 3 miesięcy. Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych , dlatego może być stosowany w bezpośrednim sąsiedztwie produktów spożywczych takich jak mąka, kasza, makarony, płatki, kawa, herbata, kakao, suszone owoce. Można go przykleić w dowolnym miejscu lub powiesić wykorzystując otwór w pułapce.

Sposób użycia:

1. Wyjąć lep z opakowania.

2. Oderwać pasek zabezpieczający taśmę mocującą i przykleić lep w wybranym miejscu.

3. Przytrzymać lep za górny margines nie pokryty klejem i zerwać papier zabezpieczający klej z feromonem, aktywując pułapkę.

4. Lep można także zawiesić wykorzystując przeznaczony do tego otwór.

W szafach stosować 1szt., w pomieszczeniach takich jak kuchnie i spiżarnie 2szt. Lep wymienić po 3 miesiącach lub po zapełnieniu owadami.

Zabrudzenia kleju zmyć ze skóry oliwką lub naftą kosmetyczną.

BROMOLSPOX10

Brak recenzji użytkowników.

Related products

16 innych produktów w tej samej kategorii