• Obecnie brak na stanie - czekamy na dostawę

Kunagone na kuny 1-pak naturalny odstraszacz

9,67 zł

Przegryzają przewody w samochodach, ukrywają się na strychach, poddaszach, w ogrodach, kurnikach. Jak skutecznie się ich pozbyć? Odpowiedź jest prosta - KUNAGONE na kuny!

Obecnie brak na stanie - czekamy na dostawę

Przegryzają przewody w samochodach, ukrywają się na strychach, poddaszach, w ogrodach, kurnikach. Jak skutecznie się ich pozbyć? Odpowiedź jest prosta - KUNAGONE na kuny! Zawiera mieszankę włosia kilku psów różnej rasy z kompozycją zapachową oraz wosk, który wydłuża czas działania. Produkt sprzedawany w formie woreczka, dzięki czemu jest bardzo łatwy w montażu. Wydziela intensywny zapach, który raz na zawsze odstraszy kuny z naszego terenu.

Instrukcja:
Woreczek wypakować z folii i podwiesić za pomocą sznureczków pod maska samochodu (1-2 szt.) lub na poddaszu (2-5 szt.), w miejscu bezpiecznym i niedostępnym dla innych zwierząt oraz dzieci. Zawieszkę przewlec przez sznureczek przed powieszeniem woreczka (można na niej zapisać datę w celu pamiętania o terminie wymiany).

Skład: mieszanka włosia kilku psów różnej rasy, poddana obróbce termicznej, z dodatkiem odpowiednio dobranej kompozycji zapachowej oraz wosku roślinnego przedłużającego działanie produktu.

Czas działania: 3-6 miesięcy po rozpakowaniu produktu z folii.

KUNA1KUN

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Related products

16 innych produktów w tej samej kategorii