• Nowy produkt
  • Obecnie brak na stanie - czekamy na dostawę

Pułapka na mole spożywcze MAX 2 w 1 silny - BROS

8,63 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie - czekamy na dostawę

Estetyczna pułapka do monitorowania obecności moli spożywczych poprzez ich odławianie w kuchniach, spiżarniach i magazynach oraz bezpośrednio w szafkach kuchennych. Umożliwia wyłapywanie zarówno damskich, jak i męskich osobników moli. Składana forma pułapki sprawia, że odłowione owady są mniej widoczne i nie ma ryzyka przypadkowego przyklejenia się do pułapki przechowywanych w szafce produktów. 
Pułapka pozwala na wczesne wykrycie obecności moli spożywczych w pomieszczeniu i ocenę ich liczby. Obserwacja przyklejonych do pułapki owadów umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu odpowiedniego środka biobójczego celem ich zwalczania. Jedna pułapka działa w naturalny sposób aż do 3 miesięcy. Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych, dlatego może być stosowana w bezpośrednim sąsiedztwie produktów spożywczych. Można ją ustawić lub przykleić w dowolnym miejscu. 

Sposób użycia:
1. Wyjąć pułapkę z opakowania.
2. Zdjąć papier zabezpieczający kolorową powierzchnię pokrytą klejem.
3. Założyć pułapkę wzdłuż zaznaczonych linii zgięcia (na kształt domku).
4. Oderwać pasek zabezpieczający taśmę mocującą i przykleić pułapkę w wyznaczonym miejscu.

Zaleca się stosowanie pułapek we wszystkich szafach i szufladach, w których przechowywana jest żywność: mąka, ryż, płatki śniadaniowe, suche owoce, ciastka, pokarm dla zwierząt.

BROPULMOLMAX

Brak recenzji użytkowników.

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii