• Nowy produkt
  • Obecnie brak na stanie - czekamy na dostawę

Pułapka feromonowa, lep, klej na mole spożywcze - BROS

5,90 zł
Brutto

Feromony, pułapka, lep na mole spożywcze.

Obecnie brak na stanie - czekamy na dostawę

Bezwonny lep do monitorowania obecności moli spożywczych poprzez ich odławianie w pomieszczeniach takich jak kuchnie, spiżarnie i magazyny oraz bezpośrednio w szafach z produktami spożywczymi.
Monitorowanie obecności moli spożywczych możliwe jest dzięki dodatkowi feromonu, który skutecznie wabi dorosłe samce do pułapki. Pozwala to na wczesne wykrycie obecności tych owadów w pomieszczeniu i ocenę ich liczby. Obserwacja przyklejonych do pułapki moli umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu odpowiedniego środka biobójczego celem ich zwalczania. Jeden lep działa w naturalny sposób aż do 3 miesięcy. Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych , dlatego może być stosowany w bezpośrednim sąsiedztwie produktów spożywczych takich jak mąka, kasza, makarony, płatki, kawa, herbata, kakao, suszone owoce. Można go przykleić w dowolnym miejscu lub powiesić wykorzystując otwór w pułapce.

Sposób użycia:
1. Wyjąć lep z opakowania.
2. Oderwać pasek zabezpieczający taśmę mocującą i przykleić lep w wybranym miejscu.
3. Przytrzymać lep za górny margines nie pokryty klejem i zerwać papier zabezpieczający klej z feromonem, aktywując pułapkę.
4. Lep można także zawiesić wykorzystując przeznaczony do tego otwór.

W szafach stosować 1szt., w pomieszczeniach takich jak kuchnie i spiżarnie 2szt. Lep wymienić po 3 miesiącach lub po zapełnieniu owadami.
Zabrudzenia kleju zmyć ze skóry oliwką lub naftą kosmetyczną.

BROMOLSPO

Brak recenzji użytkowników.

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii