MP CORNER 45-105 st. 2,5-4,6m dysza rotacyjna narożna Hunter

32,11 zł

Dysza MP ROTATOR - MP CORNER 45-105 st. . - Wielostrumieniowa dysza obrotowa zużywająca mniej wody i zapewniająca optymalny wzrost roślin.

Dysza MP ROTATOR - MP CORNER  45-105 st.


Wielostrumieniowa dysza obrotowa zużywająca mniej wody i zapewniająca optymalny wzrost roślin.
MP Rotator jest rewolucyjną, wielostrumieniowa dyszą obrotową zapewniającą bardziej równomierne nawodnienie powierzchni. MP Rotator nie przyczynia się do powstawania mgły towarzyszącej dużemu ciśnieniu wody, tylko stałym, wolnym tempem pokrywa powierzchnię wielokrotnym strumieniem wody. Wolniejsze tempo nawadniania powoduje, że woda równomiernie wsiąka w całą nawadnianą powierzchnię. Zwiększona wydajność pozwala zaoszczędzić do 30% wody w porównaniu do tradycyjnych zraszaczy i znacznie ogranicza stratę wody spowodowaną spływaniem wody na pochyłych terenach. MP Rotator można zainstalować na dowolnym korpusie konwencjonalnego zraszacza lub adapterze do krzewów, przekształcając go w równomiernie rozprowadzające wodę zraszacz. Nawadnianie może być przeprowadzane pod dowolnym kątem i o dowolnym promieniu.
 
MP Rotatory to doskonały wybór dla nowych systemów, ponieważ zakres ich pracy (od 2,5 m do 10,7 m) pozwala ograniczyć koszty materiałów i zwiększyć efektywność systemu. Nadają się idealnie do modernizacji starych systemów - zastosowanie MP Rotatorów może wyeliminować problemy wynikające z niskiego ciśnienia i zbyt słabego pokrycia nawadnianej powierzchni.


 
INTELIGENTNY SPOSÓB NA WODĘ
 
MP Rotator zapewnia zwiększony zasięg w porównaniu do tradycyjnych zraszaczy, z odpowiednio dostosowanym opadem przy dowolnie ustawionym kącie i zasięgu. Wolniejsze tempo nawadniania wymaga dwukrotnie większego czasu pracy w stosunku do tradycyjnych zraszaczy, znacznie ograniczając zjawisko spływania wody – jest to idealne rozwiązanie w przypadku zboczy i zwięzłych gleb. Zwiększona wydajność oznacza o 30% mniejsze zużycie wody w porównaniu do tradycyjnych zraszaczy.

MPCORNER

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii